Dzieci i młodzież to grupy, które wymagają szczególnego rodzaju opieki. Dlatego też w szkołach oraz przedszkolach – gdzie przebywają na co dzień – powinno zachować się wzmożoną ostrożność. Pomocne stają się więc znaki, zwłaszcza te pojawiające się w kontekście przepisów BHP. Dzieciaki potrzebują także jasnych instrukcji – informacji, które pozwolą im swobodnie poruszać się po obiektach.

Jak odpowiednio chronić uczniów?

Zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym powinno być priorytetem w placówkach oświatowych. Należy pamiętać o zapobieganiu w nich ewentualnemu niebezpieczeństwu, zwłaszcza w trakcie zajęć technicznych, informatycznych, przyrodniczych czy chemicznych, ale także podczas przerw.

Nasza firma Top Design Chwaszczyno przygotowała w swojej ofercie znaki wykonane z trwałego i bardzo odpornego tworzywa – sztywnej płyty PCV. Produkty te odpowiadają potrzebom, jak również wymogom szkół oraz przedszkoli.

Każdy z nich jest elementem konkretnej kategorii charakteryzującej się określonym kształtem i kolorem oznakowania. Dzięki temu dzieci łatwiej mogą zidentyfikować czy zapamiętać jego znaczenie.

Oferujemy Państwu znaki BHP, które pozwolą na specjalistyczne oznaczenie wymagających tego miejsc, a także pracowni. Wpłyną one na poprawę bezpieczeństwa dzieci, młodzieży, nauczycieli, pracowników administracji szkół oraz przedszkoli.

W ofercie TDC znajdziecie również znaki realistyczne. Dzięki zastosowaniu wybranego zdjęcia oznakowanie stanie się bardziej czytelne dla dzieci i młodzieży. Umożliwiamy Wam wybór własnej fotografii. Pozwoli to na jeszcze precyzyjniejsze przekazanie konkretnych informacji za pomocą znaku.

Udostępnij: