Czy wiesz, że Top Design Chwaszczyno to nie tylko dystrybutor oznakowania oraz sprzętu BHP? Nasza działalność jest znacznie szersza. Chcemy, aby firmy, które tak jak my każdego dnia dbają o to, by podnosić bezpieczeństwo w zakładach pracy, placówkach publicznych lub prywatnych nieruchomościach pomagały sobie wzajemnie. Dlatego też kierujemy do nich propozycję współpracy. Jej efekty z pewnością będą zadowalające dla każdej ze stron.

Jeśli więc jesteś osobą związana z branżą BHP,  to chcemy zaproponować Ci kooperację na tym polu. Co oferujemy w zamian? Najcenniejsze z aspektów, które cechują nieustannie rozwijające się działalności. Mowa o doświadczeniu – ponad 25-letnim – ale także gotowości do pomocy, jak i dostarczania gotowych rozwiązań, a zwłaszcza oznakowania. Dodatkowo otrzymasz od nas także informacje odnośnie kompleksowych rozwiązań nietypowych!

Zostań naszym partnerem!

To jednak nie wszystko. Jesteśmy gotowi pomóc Ci na każdej płaszczyźnie, nawet szkoląc Twoich handlowców. Liczymy na wspólny sukces, dlatego dostarczymy im też narzędzia sprzedażowe, które sami stosujemy, bo chcemy, aby odnosili sukcesy w branży BHP. Razem możemy zapewnić rozwiązania i produkty najwyższej jakości! Do tego każde zamówienie zrealizujemy szybko i sprawnie, nawet te nietypowe. Co więcej, ceny naszych dostaw zawsze będą dla Ciebie korzystne.

Skorzystaj z nowych możliwości!

Nawiążmy współpracę! Zwróć się do nas, jeśli Twoja firma zajmuje się:

  • ochroną przeciwpożarową, na przykład konserwacją i serwisem gaśnic,
  • dostawami w branży BHP,
  • działalnością z zakresu ochrony indywidualnej .

Sprawdź także ulotkę dotyczącą współpracy z TDC! Oferujemy Ci partnerstwo z zakresu:

  1. Fluorescencyjnych znaków bezpieczeństwa, czyli:

systemu TD,

systemu LLL – znaków dolnego oświetlenia,

oznakowania drogi ewakuacyjnej.

  1. Znaków i piktogramów
  2. Tablic budowlanych
  3. Znaków realistycznych
  4. Znaków na zamówienie

Jesteś gotowy, by zostać naszym partnerem? Zapraszamy do kontaktu!

Udostępnij: