Znaki i tablice budowlane BHP to nieodzowny element każdej rozpoczynającej się inwestycji. Główne rodzaje tablic budowlanych to:

Oznaczenia budowlane to tablice budowlane, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo na budowach. Wszystkie znaki budowlane zostały określone przez odpowiednie przepisy prawne

kup tablice budowlane

Znaki i tablice budowlane powinny być odpowiednio duże i wyraźne i posiadać właściwą kolorystykę , aby nie było problemu z odczytywaniem ich znaczenia nawet z dużej odległości.

Tablice budowlane proponowane są w 3 podstawowych rozmiarach. Zaokrąglone brzegi, oraz gotowe otwory zapewniają sprawny montaż.

Przykładowe tablice budowlane

Przykładowe tablice budowlane – tablica budowlana informacyjna, oraz tablica budowlana ogłoszeniowa

Prowadzenie różnorodnych prac budowlanych często wiąże się zagrożeniem dla życia i zdrowia osób przebywających na budowie. Na podstawie wymogów zawartych w prawie budowlanym oraz innych przepisach prawnych związanych z budownictwem i BHP, inwestor zobowiązany jest do zapewnienia wyraźnej informacji odnośnie prowadzonych prac budowlanych i sygnalizowania potencjalnych zagrożeń poprzez właściwe stosowanie tablic budowlanych. Wysokiej jakości trwałe tablice budowlane proponowane przez TOP-DESIGN CHWASZCZYNO – w tym wymagane prawnie do stosowania na budowie: tablice budowlane informacyjne (tablice inwestora), oraz tablice budowlane ogłoszeniowe zawierające m.in. informacje o terminie robót, liczbie pracowników oraz planie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, są zgodne z Ustawą prawa budowlanego oraz stosownym rozporządzeniem ministra infrastruktury. TDC proponuje ponadto blisko 300 innych tablic budowlanych w różnych rozmiarach. Wszystkie proponowane przez TDC tablice budowlane – wykonywane są na twardej płycie PCV, co gwarantuje odpowiednią trwałość stosowania i odporność na warunki środowiskowe, natomiast otwory w narożnikach ułatwiają szybki montaż tablicy.

Udostępnij: