Lampy ewakuacyjne były w naszej ofercie od bardzo dawna, co Państwo na pewno wiedzą. Jednak z czasem zaczęliśmy myśleć nad unowocześnieniem i poszerzeniem podstawowej oferty.

Z tego też powodu dokonaliśmy wielu zmian i ulepszeń. Nasza firma zawsze stara się dążyć do najlepszych parametrów produkowanych przez nas znaków. Jeśli czegoś nie wytwarzamy sami, wtedy chcemy oferować Państwu towarów handlowych najwyżej jakości, stąd decyzja o nawiązaniu współpracy z liderem na ryku oświetlenia awaryjnego- firmą AWEX.

Lampy ewakuacyjne AWEX w ofercie TDC

Od kilku miesięcy możemy Państwu zaoferować wiele rodzajów i typów lamp awaryjnych firmy AWEX. Lampy ewakuacyjne występują w dwóch wersjach funkcjonalności:

Obie wersje, jedno i dwufunkcyjna, gwarantują czas świecenia po zaniku zasilania z sieci przez 3 godziny.

Jak wiadomo, lampy ewakuacyjne są nieodzownym elementem wyposażenia ewakuacyjnego w dużych pomieszczeniach, na halach, stadionach itp. Konieczność stosowania oświetlenia awaryjnego w obiektach użyteczności publicznej jest oczywista- oświetla i oznacza dróg ewakuacyjnych. Każda lampa wygląda inaczej i dzięki bogatej ofercie mogą Państwo wybrać, która będzie najbardziej odpowiednia w dane miejsce. Czy będzie to lampa płaska- montowana na ścianie:

Czy lampa podwieszana pod sufitem:

Musimy zawsze pamiętać, że od ich jakości i usytuowania może kiedyś zależeć życie nasze lub naszych bliskich, dlatego tym bardziej ważne jest, żeby lampy ewakuacyjne były najwyższej jakości!

Oczywiście oprócz samych lamp ewakuacyjnych firmy AWEX, możemy również zaoferować możliwość wykonania samych piktogramów na zamontowane już wcześniej lampy awaryjne innych firm. Niezbędne jest w takiej sytuacji podanie jedynie wzoru znaku, który ma być umieszczony na lampie, oraz rozmiaru klosza, na którym piktogram będzie naklejany.

Udostępnij: